Enelogic uruchamia ofertę z bilansowaniem 1:1!

Należąca do grupy kapitałowej Sunrise Energy marka Enelogic prezentuje rewolucyjną ofertę BOOMerang. Pozwala ona prosumentom na bilansowanie energii uzyskanej z ich instalacji fotowoltaicznych 1:1 i odzyskiwanie 100% wyprodukowanej przez nich energii!

Należąca do grupy kapitałowej Sunrise Energy marka Enelogic prezentuje rewolucyjną ofertę BOOMerang.

Odzyskaj 100%!

Dotychczas użytkowanie instalacji fotowoltaicznych wiązało się z pewnym stratami: do użytkownika wracało ok. 80% faktycznie wyprodukowanej energii, a pozostałą część pobierał sprzedawca zobowiązany.

Oferta BOOMerang zmienia dotychczasowe reguły i pozwala odzyskać 100% wyprodukowanej energii, której nadwyżki można odebrać nocą lub w zimne dni – czyli wtedy, gdy instalacja produkuje mniej, niż potrzebuje dany budynek. W ten sposób instalacja fotowoltaiczna jest wykorzystywana w pełni, a jedyne koszty związane z ofertą to minimalna opłata handlowa. Dzięki temu użytkownik oszczędza nawet kilkaset złotych rocznie!

Należąca do grupy kapitałowej Sunrise Energy marka Enelogic prezentuje rewolucyjną ofertę BOOMerang.

Złap BOOMerang!

By skorzystać z oferty, należy posiadać instalację fotowoltaiczną z oferty znajdujących się w grupie Sunrise Energy spółek: OZE Biomar lub Sunvival. Kolejne proste kroki to aktywacja ekologicznej e-faktury, weryfikacja taryfy oraz sprawdzenie rodzaju posiadanego licznika. To wszystko!

Szczegółowe informacje dotyczące oferty znajdują się na nowej stronie Enelogic pod adresem: https://enelogic.pl/prosument/

#PrzełączSię na Enelogic!