Platinum Financial nowym partnerem Concept Energy w sprzedaży instalacji fotowoltaicznych

Concept Energy, marka będąca częścią Sunrise Energy, podpisała umowę współpracy z Platinum Financial. Nowy Partner Concept Energy będzie sprzedawać instalacje fotowoltaiczne w blisko 1700 placówkach operatora finansowego.

Platinum Financial to doświadczony zespół w obszarze dostarczania rozwiązań finansowych dla osób fizycznych oraz podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Z kolei Concept Energy zajmuje się profesjonalnym doradztwem w zakresie inwestycji w fotowoltaikę oraz dostarczaniem kompleksowych usług w tym obszarze.

Szybki rozwój sieci partnerskiej Concept Energy

Platinum Financial, jako Autoryzowany Partner Concept Energy, będzie oferować w ramach współpracy sprzedaż instalacji fotowoltaicznych dla firm i gospodarstw rolnych.

– Szukaliśmy zaufanego partnera, który dostarczy nam odpowiednich rozwiązań produktowych, dlatego zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z Concept Energy. Obecnie skupiamy blisko 1700 partnerów, którzy poszukują nowych produktów do dystrybucji w swoich podmiotach gospodarczych – komentuje Wojciech Cieślewicz, Prezes Zarządu w Platinum Financial.

– Fotowoltaika jest świetnie sprzedającym się produktem, dzięki któremu można z powodzeniem zróżnicować swój biznes i oferowane usługi. Dla firm z wielu branż jest to okazja na dodatkowy dochód nie tylko teraz, ale również w przyszłości, ponieważ popyt na montaż instalacji PV i fachowe wsparcie w tym zakresie będzie się utrzymywać. Partnerów Concept Energy przez cały czas wspieramy merytorycznie i marketingowo, oferujemy indywidualne zasady prowizji i rozliczeń oraz brak kosztów początkowych i abonenckich. Do współpracy zachęcamy Partnerów, którzy m.in. posiadają doświadczenie w pracy z przedsiębiorstwami rolnymi oraz z klientami biznesowymi – komentuje Agnieszka Kwiatkowska, Dyrektor Sieci Partnerskiej w Concept Energy.

Platinum Financial działa na rynku już od ponad 10 lat i jest ogólnopolskim operatorem finansowym. Domeną firmy jest działalność w zakresie pośrednictwa finansowego nastawionego na budowanie i wsparcie ogólnopolskiej sieci sprzedaży.

Concept Energy jest częścią dużej grupy kapitałowej Sunrise Energy, działającej na całym obszarze Europy Środkowo-Wschodniej. Firma dostarcza rozwiązania z zakresu fotowoltaiki dla małych i średnich firm, rolnictwa, jak również dla klientów indywidualnych.

źródło: infowire.pl